Hakkımızda

Meslek hayatımıza 2000'li yılların başında bir matbaada başladık. Hiç bilmediğimiz bir sektördü matbaacılık. Öğrendiğimiz terimlerin anlamlarını bile karıştırırdık ilk zamanlar. Ve yavaş yavaş öğrenmeye başladık. Tasarım nasıl yapılır, kalıp nedir, pozlandırma makinesi ne işe yarar, baskı makinesi nasıl çalışır, giyotin nasıl kullanılır gibi yüzlerce soruya zamanla kendimiz cevap vermeye başladık. Yolumuz uzundu ama başaracağımıza inanıyorduk.

Yaptığımız işi öğrendikçe ve kendimizi geliştirdikçe farklı şeyler öğrenmenin ve farklı şeyler üretmenin gururunu yaşadık. Ve yıllarca abi kardeş gibi omuz omuza çalıştık. Yeri geldi ekmeğimizi paylaştık. Çünkü bir şeyler paylaşmadan ve işimize sahip çıkmadan ne esnaflığı öğrenebilirdik ne de insanlara hizmet etmeyi...

Emeğin karşılığı Allah katında mutlaka vardır ve rızık yalnızca Allah'tandır. Bu inançla yola çıkarak kendi işimizi kurmaya karar verdik. Dostlarımızın destek ve motivasyonuyla 2011 yılının ilk çeyreğinde Arena Copy Center - Dijital Kopyalama Merkezi'ni açtık. Şu anda Makina Parkımızda Xerox 510 DP Geniş Format Plan Kopya Makinesi & Synergix Geniş Format Tarayıcı, Xerox Workcentre 7755 33x48 cm. Renkli Dijital Baskı Makinesi, Xerox Workcentre 5765 Siyah Beyaz Fotokopi Makinesi, Foldjet 2000 Ozalit Katlama Makinesi, Aeon Mira 7 (70x45 cm.) Lazer Kazıma Makinesi ve 2 adet PVC Laminasyon Makinası, Profesyonel PVC Kart Kesim Makinesi ile Spiral Ciltleme Makinesi bulunuyor. Ve zaman içerisinde parkımızdaki makine sayısını artırmayı hedefliyoruz.

Çıktığımız bu yolda ilkelerimizden asla taviz vermeyeceğimize söz veriyor ve bizi tercih eden tüm müşterilerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Abdulhalim ÇOLTU & Yusuf AYGÜLER